Hemen Taksi Çağır:

0544-334-4562

İstediğiniz Saate Hemen Rezervasyon Yap


Ulaşım sorunun tamamen ortadan kalkması oldukça zor bir iştir. Bu konuda pratik çözüm ortağı olan Mersin Taksi, ülkemizdeki ulaşım sorunun tamamen çözüme kavuşturacak hizmet sistemini geliştirmiştir. Aslına bakıldığı zaman, taksiler için ulaşım sorunu, diye bir şey yoktur. İstediğiniz adresten, istediğiniz adrese en kısa zamanda götürüyoruz. Ayrıca, çantalarınızla ve valizlerinizle birlikte, kapının önüne kadar götürüyoruz. Toplu taşıma araçlarındaki sıkışıklıklar, valizleri taşıma derdi ve duraklarda bekleme derdi, Mersin Taksi hizmetinde yoktur. Birinci sınıf taksicilik hizmetiyle, rahat yolculuğun keyfini çıkarın.

Mersin Taksi 7/24

Beğendiğiniz taksilerimizden istediğiniz taksiyi, düzenli olarak tutabilirsiniz. Size özel tarifelerle, günlük olarak, ikamet ettiğiniz adresten, gitmek istediğiniz adrese sizleri götürebiliriz. Düğün ve benzeri organizasyonlarınız için bizi arayabilirsiniz. Misafirleriniz araçsız kaldığı zaman, Mersin Taksi Durağı, hemen imdadınıza yetişecektir. Hacı uğurlamaya gideceğiniz zaman, araç gerektiğinde, bize bir alo demeniz kâfidir. En kısa zamanda modelli gıcır gıcır araçlarımızla gideceğiniz yere götürebiliriz.

Trafikte Sorun Yaşamıyoruz

Gerek tecrübeli ve birikimli şoförlerimizin resmi belgeleri olsun, gerekse araçlarımızın resmi belgeleri olsun, her zaman tamdır. Trafikte sorun yaşamamak için gerekli resmi belgeleri bulunduran Mersin Taksi Durağı, güvenli yolculuk için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Şoförlerimiz, yetişeceğiniz yere sizi hız yaparak değil, kestirme yolları tercih ederek ulaştırmaktadır. Navigasyon sistemi ile çalışan taksilerimiz, açık adresinizi belirtmeniz yeterlidir. Nokta atışı ile sizi kolaylıkla buluruz. Açık adres konusunda bilginiz olmasa bile, tecrübeli Mersin Taksi Durakları şoförlerimiz, yine de sizi gideceğiniz yere kolaylıkla götürebilir. Ücretlendirmede taksi metre birim fiyatı geçerlidir. Sizi bulunduğunuz yerden aldıktan sonra taksi metreyi açarız ve istediğiniz noktada sizi bırakırız. Sizi bıraktığımız noktada taksi metre ne kadar yazdıysa o kadar ücret alırız.