üniversite_caddesi_taksi.jpg

Taksi durağımız Mersin ili genelinde hizmet vermektedir. Yeni model araçlarla verdiği hizmetlerini zamanında gerçekleştirmektedir. Zamanında hizmet esasına göre dakik olma hususuna dikkat eden çalışanlar ile beraber hizmetlerimizi Mersin halkına sunmaktayız. Yurt içinden, yurtdışından fark etmeksizin her müşteri bizlere ulaşarak güvenilir hizmetimizden faydalanabilir. Üniversite Caddesi taksi hizmeti ile müşterilerin daima yüzlerini güldürmekteyiz.

Mersin Ekonomik Üniversite Caddesi Taksi Hizmeti

Mersin’de gerek şehir içi gerekse şehir dışı hizmet veren firmamız kısa mesafelerde olduğu gibi uzun süreli yolculuklarınızda da yanınızda olmaktadır. Ücretleri bakımından oldukça cüzi bir miktarla ulaşım sağlayan firmamız sizleri istediğiniz yerden alıp gideceğiniz yere Mersin üniversite caddesi taksi hizmeti ile götürmektedir. Taksilerimiz yolcu aldıklarında taksimetreyi çalışmakta olup gidilen yol Mersin taksimetre hesaplama ile mesafe süresi belirlenmektedir. Şehir merkezi içerisinde bu fiyatlar daha düşük olurken merkezden ilçeye gidildiğinde daha yüksek bir ücret talep edilmektedir. Fakat biz sizlere ulaşım hizmetini severek sağladığımızdan dolayı sizlerden olabilecek en düşük fiyatı vermekteyiz.

Eski yöntemlerden biri olan gündüz ve gece faklı taksi ücretlendirmesi günümüzde kullanılmamaktadır. Tarifelerin tek çatı altında birleştirilmesi ile hangi saatte hizmetlerimizden yararlanmış olursanız olur uygun fiyatlı hizmet amacımızı göz önünde bulundurarak ücretlendirme yapmaktayız.  İster gece ister gündüz varış noktasına kadar kaç kilometre gidildiyse o kadar ücret ödenmektedir. Aynı zaman taksimetre yönetmelikler doğrultusunda müşterinin görebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Taksi hizmetleri anlamında gelişmiş olan Mersin’de çeşitli yerleri ziyaret ederken uygun fiyatlı mersin çiftlikköy taksi hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Konforlu Üniversite Caddesi Taksi Hizmeti

Mersin taksi hizmetlerinin uygun fiyatlar üzerinden yapılması aklınıza araçların konforlu olmadığını getirmesin. Araçlarımız yeni model olmasının yanı sıra yaşı bakımından da azdır. Bakımları ise düzenli olarak yapılmaktadır. Taksi üniversite caddesi hizmeti genişletmek ve müşterilere en iyi desteği sunmak adına konforlu taksi hizmetlerimizi Mersin taksi ücretleri dikkate alarak yapmaktayız.

Ücretlendirme bakımından Mersin uygun taksi bulabilir ve en iyi hizmetten yararlanabilirsiniz. Araçlarımızda sunduğumuz konfor avantajının yanı sıra her an her durumda arayabileceğiniz numaralarımız ile sizlere verdiğimiz hizmetlerde öncü olma yolunda ilerlemekteyiz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz