mezitli-taksi-ile-farki-yasayin.jpg

Mezitli Taksiler bir yerden bir yere ulaşımı sağlayan özel araçlardır. Toplu taşımadan farklı olarak belirli bir güzergahı olmayan ve kişi taleplerine göre hareket ederler. Aynı zamanda toplu taşımanın aksine 7 gün 24 saat hizmet verirler ve istenilen adrese yolcu almak için gelebilirler. Özellikle toplu taşımanın gitmediği noktalara gitmek için ya da toplu taşıma olmayan saatlerde bir yere güvenli gitmek için taksiler en avantajlı yollardır.

Taksi hizmet almak için bulunduğunuz yerdeki en yakın taksi durağını aramanız yeterli olacaktır. Mersin’de birçok noktada kesintisiz biçimde hizmet veren taksi durakları mevcuttur. Mezitli taksi seçeneklerinden faydalanmak için gerekli olan taksi durağı telefon numaralarını internet üzerinden bulabilirsiniz.

Mezitli taksi durakları, Mezitli başta olmak üzere tüm Mersin’e ve şehir dışına hizmet vermektedir. Mezitli merkez, Soli, Tece, Davultepe, Kuyuluk, Mezitli Viranşehir en çok hizmet verilen yerlerin başında yer almaktadır. Buralarda oturuyorsanız ve taksi arıyorsanız; doğru adrestesiniz. Mersin taksi olarak Mezitli taksi hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Mezitli Taksi İle Farkı Yaşayın

Taksi Durağı telefonu ile çağırmış olduğunuz taksiler ile yolculuklarınızı; kısa da olsa uzun da olsa rahat ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Adana Havaalanı, mersin otogar, mersin tren garı ya da hastane gibi belli bir saatte yetişmeniz gereken yerler için evden çıkmadan önce ya da dilerseniz birkaç gün önce Mezitli taksi durağını arayarak adresinizi bırakabilir ve taksinin belirli bir saatte sizi kapıda beklemesini isteyebilirsiniz. Mezitli taksi telefonu eğer internet üzerinden bulunamadı ya da telefon yolu ile durağa ulaşılamadı ise en yakında bulunan taksi çağrı zili de sizin işinize yarayabilir.

Taksi Durağı Numaraları

Mersin taksi numaraları internet üzerinden durakların adresleri ile birlikte firma rehberleri sayesinde bulunabilir. Bulunan taksi durağı listelerinden Mezitli’de bulunanlar seçilmelidir. Mersin taksi numaraları daha sonra da kullanılmak üzere rehberinizde kayıtlı kalabilir. Taksi duraklarında 24 saat nöbetçi taksi bulunmaktadır. Telefonunuzdan sonra da kısa süre içinde taksiniz bulunduğunuz adrese ya da ev adresinize gelip sizi gideceğiniz yere kadar güvenli bir biçimde götürecektir.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz