mersin-universite-taksi-ile-ulasim-hizmetleri.jpg

Öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası olması açısından Üniversite Sınavları çok önemlidir. Öğrenciler önce sınava girerler. Bu aşamaya gelinceye kadar yeterince sıkıntı ve stresle baş etmeye çalışmışlardır zaten. Asıl sıkıntı Üniversite sınavını geçtikten sonra başlıyor. Çünkü artık seçme ve yerleştirme dönemi başlıyor. Hangi üniversiteleri sıralamanız gerektiğine karar vermek gerçekten zordur. Hem devlet hem de özel üniversiteler çok fazla seçenek sunmaktadır.

Mersin Üniversite Taksi ile Ulaşım

Tercih zamanı Mersin üniversitelerini değerlendirmeye almanızda ve bu üniversiteleri araştırmanızda fayda var. Bu bağlamda Mersin Üniversitesi, Çağ Üniversitesi ve Toros Üniversitesi’ni kesinlikle incelemenizi öneririz. Her geçen gün hızla büyüyen Mersin Üniversitesi; tercihleriniz arasında olması gereken devlet üniversitesidir. Eğer özel bir üniversiteye gitmeye karar verdiyseniz; Çağ Üniversitesi ve Toros Üniversitesi’ni mutlaka tercihleriniz arasında yer vermeniz gerekir. Sahip oldukları imkanlar ve hizmetlerin bir çoğu Türkiye’de bulunan diğer özel üniversitelerde bile yoktur. Bu üniversiteler hakkında genel olarak aşağıda bilgi aktarmaya çalışacağız; ama daha ayrıntılı bilgi için tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka yetkililerden bilgi almalısınız.

Mersin’deki tek devlet üniversitesi olan Mersin Üniversitesi’nden başlayalım. Mersin’in Yenişehir ilçesinde Çiftlikköy mahallesinde yer alıyor. Merkezi Çiftlikköy Kampüsü’nde bulunan üniversitenin imkanları çok fazla olmakla beraber; öğrencilere deniz ve dağ havası eşliğinde okuma imkanı veriyor. Birçok ilçede bulunan fakülte ve yüksekokulları ile eğitim ve öğretime devam ediyor. Üniversiteye ulaşımı çok rahat ve güvenli bir şekilde Mersin Üniversite taksi ve Çiftlikköy taksi ile yapabilirsiniz. Öğrencilere uyguladığımız ekstra indirimlerle en çok tercih edilen taksi olduğumuzu belirtmekte fayda var.

Çağ Üniversitesi, Mersin’in Tarsus ilçesinde bulunuyor. Burslu okuma ve sunduğu imkanları ile ilk tercihler arasında gösterilen üniversitelerden birisidir. Kampüsü Mersin Adana arasında büyük ve yeşil bir alana kurulmuştur ayrıca. Diğer üniversitelerden farklı olarak Adana Havalimanına yakın olması diğer bir avantajları arasında yer alıyor. Ulaşım konusunda hiç sıkıntı çekmeden Mersin taksi ile yapabilirisiniz. Ayrıca Adana Havalimanı taksi ile de Adana’dan güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Mersin Adana arası en uygun fiyat seçeneği sunan taksi durağı olduğumuzu belirtmekte fayda var.

Toros Üniversitesi, Mersin’in Yenişehir ilçesinde bulunan bir diğer özel üniversitedir. Merkezi konumda olan Bahçelievler mahallesinde yer alması öğrenciler için önemli tercih sebeplerindendir. Adana Havaalanından veya Mersin Otogarından ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bunun için Adana Havaalanı taksi veya Mersin Otogar taksiyi kullanabilirsiniz. Mersin Otogardan Üniversiteye uyguladığımız indirimler ve sunduğumuz güvenli seyahatler neticesinde Mersin’de en nitelikli taksi olduğumuzu belirtelim.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz