mersin-taksi-jolly-joker-ulasim.jpg

Mersin son zamanlarda hızla gelişmekte ve müzik dünyasına adeta ev sahipliği yapmaktadır. Gerek eğlence mekanları gerek ünlü caddeleri ile cazibe merkezi haline gelmiştir. Sahil boyunda yer alan restaurantlar, müzikholler, oteller ve diğer eğlence mekanlarıyla tüm dikkati kendine çekmeyi başarmıştır. Mersin’deki bu yerleri keşfetmek ve güvenli şekilde gezmek istiyorsanız hemen en yakın taksi durağı ile iletişime geçmelisiniz. Eğer en yakın taksi durağını bilmiyorsanız mersin taksi telefon numarasından bizi aramanız yeterli olacaktır.

Şimdi size Mersin’e yolunuz düştüğünde keyifli zaman geçirebileceğiniz birkaç mekanı sıralayacağız. Gidip gitmemek, beğenip beğenmemek sizin elinizdedir. Bizim görevimiz sizi bu yerlere en kısa zmanda ve güvenli şekilde ulaştırmak. Bu yerlere en hızlı şekilde nereden ve nasıl taksi ile ulaşım sağlayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Mersin Jolly Joker

2019 yılında Mersin’de açılan bu eğlence mekanına taksi ile bölgenin herhangi bir yerinden ulaşmak mümkün. Mersin çarşı bölgesinden Mersin Jolly Jokere taksi ile ulaşmak için arama motorlarında mersin istasyon taksi, mersin metropol taksi, mersin merkez taksi gibi aramalar yaparak en uygun taksi durağına ulaşılabilir. Mersin merkezden tahmini olarak 20 dakikada ve yaklaşık 60 Tl ücretle buraya ulaşmanız mümkün.

Mersin Üniversite Caddesinden Jolly Jokere Taksi İle Ulaşım

Gençleri favorileri arasında bulunan Mersin Jolly Jokere Üniversite caddesinden ulaşmak için taksi tercih etmeniz gerekecek. Birkaç arkadaş ile birleşerek taksi çağırmanız yol ücretini paylaşmanızı sağlayacaktır. Bu bölgeden buraya ulaşmak için googleden mersin üniversite taksi, üniversite caddesi taksi, mersin çiftlikköy taksi veya üniversite caddesi Jolly Joker arası taksi gibi aramalar yaparak size en yakın taksiyi tercih edebilirsiniz. Mekana ulaşmak için yaklaşık 70 Tl taksi ücretine ve 20 dakikalık bir zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.

Diğer Ulaşım Seçenekleri

Eğer Mersin ilçelerinde yaşıyorsanız ve Jolly Jokere ulaşmak isterseniz bulunduğunuz ilçe adıyla veya mahalle adıyla internette arama yaparak kolayca taksi çağırabilirsiniz. Örneğin Erdemli’de oturuyorsanız arama terimlerinizi şöyle olmalı: mersin erdemli taksi, erdemli jolly joker arası taksi, en yakın taksi erdemli. Bu şekilde kolayca taksi bulabilirsiniz.

Bu mekanı örnek olarak verdik. Diğer önemli eğlence mekanları da mevcut. Örneğin Mersin Sess, Mersin Hook, Tren Port Mersin, Cheers, 3 Maymun gibi yerler. Bunlara da ulaşmak için aynı stratejiyi uygulayacaksınız.

Mersin Taksi İle Her Yer Bir Adım Ötenizde

Vermiş olduğumuz taksi hizmetleri ile gitmek istediğiniz her yere güvenli bir şekilde yolculuk yapma fırsatı sunmaktayız. Mersin Taksi mersinin her bölgesine sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Ana hedefi müşteri memnuniyeti olan taksimiz her zaman sizlere hizmet vermeye zevkle devam etmektedir. Hadi urmayın, hemen arayın…

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz