mersin-gocmen-taksi-hizmetleri.jpg

Şehir hayatında evlerin çoğalması, gökdelenlerin mantar gibi yayılmasıyla, ulaşım da zorlaşmıştır. Caddeler, ana yollar, köprüler ve kalabalık trafik, ulaşımda zorluklar meydana getirmektedir. Mersin Göçmen Taksi hizmetleri, sizi şehrin keşmekeşinden kurtararak, huzurlu bir şekilde bir adresten diğer adrese, güvenle taşımaktadır. Mersin’in Göçmen semtinde bulunan taksi durağı; tüm Mersin’e hizmet vermeye devam etmektedir. Göçmen taksi; Eğriçam, Akkent, Limonluk, Barbaros, Batıkent başta olmak üzere hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir.

 Mersin Göçmen Taksi Hizmetleri

Gürültü, hava kirliliği ve araç sayısının çok olması, stres hastalığına neden olmaktadır. Toplu ulaşım araçlarının dolu olması ve bu araçların bavul gibi eşyaları almaması nedeniyle, taksi hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. Dışarıdaki sesi ve olumsuz hava koşullarını içeri almayan, yol yorgunluğunu hissettirmeyen son model Mersin Göçmen Taksi araçlarımızla, eziyete dönüşen ulaşım sorununuzu, tamamen çözüme kavuşturuyoruz.

Kişi Başı Değil Mesafeye Göre Ücretlendiriyoruz

Ulaşım araçlarında, kişi başı ücretlendirme yapılmaktadır. Altı kişilik bir aile, taksi tuttuğu zaman, taksi metrede beliren fiyat dışında her hangi bir ücret ödememektedir. Bu özelliği ile çileli şehir hayatında, huzurlu bir yolculuk sunuyoruz. Ülkemizin bütün noktalarına gidebilen Mersin Göçmen Taksi Durağı araçlarımız, kalitesiyle uzun yolda hiç bir sorun çıkarmamaktadır. Resmi belge konusunda sorunu olmayan arabalarımızla, trafikte huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Telefonla Bizi Arayın, Gelelim

Android telefon sisteminin yaygınlaşması ile birlikte adres bulmak çok kolaylaştı. İnternet'te bizi Mersin Taksi kategorisinden arayıp, bulunduğunuz adresi bize bildirdiğiniz zaman; en kısa zamanda adresinize gelip, bavullarınızla birlikte, sizi gideceğiniz adrese götürüyoruz. Tecrübeli şoförlerimiz, trafik kurallarına uymak suretiyle araç kullanmaktadır. Sizi bir yere yetiştirecekleri zaman, trafik kurallarına riayet ederek, trafiğin az olduğu kestirme yolları tercih etmektedir.

Yolcu güvenliği, Mersin Taksi durağı kategorisinde bizim için son derece önemlidir. Bebek yolculara özel, emniyet kemerli bebek koltukları, onların güvenli bir şekilde seyahat etmesinde etkili rol oynayacaktır. Göçmen Taksi numarası seçeneklerinden bizi arayıp, yolculuğu keyifli bir seyahate çevirebilirsiniz. Ulaşım çilesini, bizimle zevkli bir yolculuğa dönüştürebilirsiniz. 24 saat açık olan 0544 334 45 62 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz