34__Cadde_En_Yakın_Taksi_numarası.jpg

Mersin’in her noktasına sizin ulaşmanızı sağlayan mersin çiftlikköy taksi durağı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Yaz kış demeden siz değerli misafirlerini istedikleri adreslere en kısa zamanda ulaştırmak asli görevimizdir. Her ne kadar belli bir ücret karşılığında kamu hizmeti veriyor olsak da en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün durağımızı ve hizmet anlayışımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Çiftlikköy taksi ihtiyacınız olduğunda bizim ile iletişime geçtiğiniz an itibarıyla en kısa zamanda yanınızda olarak sizi dilediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Gece gündüz demeden siz değerli yolcularımızı il içinde ve dilerlerse çevre illere de ulaştırmaktayız. Durağımızın en önemli ilkesi müşterilerini memnun etmektir. Bu nedenle il içi veya il dışı ayırt etmeden ulaşımınızı sağlamaktayız. Durağımızdaki her taksi SRC belgeli şoförler tarafından kullanılmaktadır. Sürüş deneyimi ve belgeli olmayan hiç kimse durağımızın kadrosunda bulunmamaktadır.

Mersin Taksi Hizmetleri İle Güvenli Yolculuk Etmek

Taksiler dolmuşlar gibi kalabalık olamayan ve sadece bir yolcu ile seyahat imkânı sunan ulaşım araçlarıdır. Kalabalık yolculuklar esnasında yan kesicilikler, tacizler gibi çirkin olaylar yaşanabilmektedir. Bu nedenle taksilerin bu yönden temiz ve ahlaklı seyahat anlayışından dolayı kullanılması da bir tercih sebebidir.

Mersin çiftlikköy taksi, üniversite taksi, kyk yurdu taksi hizmetleri sunan durağımız ahlaki değerleri de gözeterek hizmet sunmaktadır. Aracımıza binen her misafirimizin güvenliği ve konforu bizim için son derece önemlidir. Güler yüzlü şoförlerimiz ve son model araçlarımız seyahatinize eşlik etmek için durağımızda hazır beklemekteyiz.

Üniversite taksi Mersin genelinde en çok misafiri ağırlayan ve memnun eden taksi durağı olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle her geçen gün büyüyen araç filomuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Farkımız Kalitemiz

Mersin taksi ve çiftlikköy taksi hizmetleri sunan durağımızın farkı kalitemizdir. Araçlarımızı her kullanan misafirimiz için taksilerimiz duraklarımızda temizlenmiş ve hazır olarak bekletilmektedir. Taksilerimiz sizi ulaşmak istediğiniz her yere gidilebilecek en kısa güzergâhlar üzerinden götürmektedir.

Taksi durağı olarak ahlaklı taksicilik genel prensibimizdir. Bu nedenle güven içerisinde taksilerimizi tercih edebilirsiniz. Taksi durağımızda hazır bekleyen taksilerimiz size bir telefon kadar yakın bulunmaktadır. Dilediğiniz anda mersin taksi telefonu veya çiftlikköy taksi telefon numaralarından bizi arayarak farkımızı yaşamaya başlayabilirsiniz. İlk yolculuğunuzun ardından hep bizim ile seyahat etmek isteyeceksiniz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz