adana-havalimani-taksi-ucreti-adana-sakirpasa-havalimani-taksi.jpg

Uzun ve yorucu bir uçuştan sonra, çoğu insanın ilk düşüncesi, mümkün olduğunca çabuk ve zahmetsizce gidecekleri yere nasıl ulaşılacağıdır. Alternatif seçeneklerin mevcut olmasına rağmen, Adana havalimanından varış noktanıza ulaşmak için bir adana havalimanı taksi hizmetinden yararlanmanız en basit ve sorunsuz bir yaklaşımdır.

Uzun Süreli Park

Adana havaalanı taksi hizmeti dışında seçebileceğiniz seçeneklerden biri, aracınızı havaalanındaki uzun süreli park alanlarından birine veya yakındaki bir yere park etmektir.

Uçaktan indikten hemen sonra arabanızı kullanmak isterseniz çok büyük ücretler ödeyerek park alanını kullanabilirsiniz. Ancak ulaşım için daha ekonomik seçenekler mevcut.

Havaalanında uzun vadeli paralı parklara göre daha makul olan taksi hizmetini kullanmak…  Oysaki park yerleri genellikle uzun bir yürüyüş mesafesinde bulunur, bazı havaalanları ulaşım için otobüslerine ihtiyaç duyar. Sonuç olarak bu, yolculuğunuza yarım saat ila bir saat arasında bir ek zaman ekleyebilir ve bütçenize büyük miktarda yük olabilir.

Araba Kiralama

Havaalanına indiğiniz zaman bir araba kiralıyorsanız, olası kuyruklar ve bol miktarda form imzalamanız gerekir. Uçuş yorgunluğu üzerinizdeyken en iyi araba kiralama (rent a car) anlaşmasını aramaya çalışmanın hiçbir zaman kolay bir deneyim olmadığını bilmelisiniz. Genellikle bir adana havaalanı taksi hizmetinden yararlanmanız araba kiralama konusunu ertesi gün dinlenmiş şekilde yapmanız daha iyi olacaktır.  

Toplu Taşıma

Uzun bir uçuştan sonra toplu taşıma araçlarıyla mücadele etmek, özellikle bölgeye aşina değilseniz, kötü bir deneyimdir. Bir navigasyon uygulaması veya yol tarifleriyle basit bir rota ya da bir dizi otobüs değişikliği gibi görünen şeyler genellikle ilk göründüğünden çok daha zor hale gelebilir.

Havaalanı Taksi Durağı

Adana havalimanında taksiye binmek için bir başka olumlu tarafı ise tüm taksilerin resmi taksi duraklarına sahip olmaları gerektiğidir. Bu, sizi en kısa sürede kapınıza bırakabilecek, güvenilir, eğitimli ve dürüst bir şoförle seyahat etmenizi sağlar.

Adana Havaalanı Taksi Fiyatları

İnsanların çoğu adana havaalanı taksi fiyatları hakkında bilgi sahibi değiller. Uçuk uçak fiyatları gölgesinde seyahat ederken taksimetre ücretlerinin de uçuk olduğunu sanırlar. Oysaki sunduğu konfor ve güvenliğe bakılırsa adana taksi ücretleri makul derecededir.

Adana havalimanından diğer şehirlere seyhat etmek isterseniz zaten mevcut taksimetre ücretleri ile seyahat etmiyorsunuz. Taksilerin sunmuş olduğu indirimli taksimetre ücretleri tam da bütçenize göre…

Adana havalimanından dilediğiniz herhangi bir noktaya taksimetre ücreti, varış süresi ve güzergahı hesaplamak için web sayfamızı ziyeret edin. Mersin taksi olaraken uygun fiyat ile hep yanınızda olacağız.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz